Kręgarstwo i bioenergoterapia

Masaż to w XXI wieku interesująca metoda relaksu. Masaż sam w sobie ma również ogromne znaczenie w terapii i lecznicze. Dlatego tak istotne jest aby na spokojnie wybrać salon masażu. W Opolu jest parę wartych uwagi gabinetów ale szczególną uwagą trzeba koniecznie obdarzyć gabinet masażu Biały Lotos, który specjalizuje się w takich zabiegach jak:
masaż ayurvedyjski opole
Oprócz tego gabinet oferuje masaż wschodni.
Masaż orientalny – jest to każdy rodzaj masażu oparty na teorii obiegu energii witalnej we wszechświecie, a więc i przepływającej przez człowieka. MASAŻ WSCHODNI – polega na połączenia akupresury (uciskanie wybranych punktów na ciele) z innymi technikami masażu. Masaże robione są przez wyszkolonego masażystę. Masaż jako forma leczenia był znany już od zarania dziejów. Narodził się wraz z innymi technikami medycyny tradycyjnej. Podróżnicy, którzy odkrywali po Dalekim Wschodzie wielokrotnie pisali o wspaniałych efektach masaży wschodnich, które stosowano razem ze stawianiem baniek. Organizm to jedna całość. Cudowne działanie masaży jest nie do przecenienia. Należy skorzystać z dobrodziejstw tej metody relaksacji czy terapii i rehabilitacji. Masowanie ciała pozwala energii równo rozchodzić się po ciele. Gabinet Biały Lotos oferuje nie tylko masaże. Należy zapoznać się z ofertą dodatkową. Szczególnie w zakresie naturoterapii. I tak : bioenergoterapia i kręgarstwo.
Czym zajmuje się kręgarz?
Kręgarstwo Opole
Kręgarstwo to terapia manualna – chiropraktyka potocznie zwana kręgarstwem, jest naturalną i nieinwazyjną metodą pomagania chorym z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i układu ruchu. Jest bardzo dużo interesujących metod, jakie mają jednak wspólne cechy – polegają one na odblokowaniu zablokowań w obrębie kręgosłupa, a także przywróceniu prawidłowego ustawienia kręgów w celu zmniejszenia nierównomiernego nacisku na krążki międzykręgowe.
Zobacz również naszą ofertę bioenergoterapii : bioenergoterapeuta opole

Dodaj komentarz